Koupelny na klíč, montáže solárních panelů, plynových kotlů, tepelných čerpadel a podlahových topení.
Aktuálně
Spolupráce s RWE 2010
V současné době probíhá akce Spolupráce s RWE 2010. Podrobnější informace zde v pdf dokumentu.
více...

Solární sestavy Viessmann
Moderní úsporné vytápění – to je více než jen úsporný kotel. Pouze s uceleným systémem lze překročit technická omezení..
více...
Plynové kotle

   Plynové kotle jsou v domácnostech ideální pro svůj ekologický přínos a při správném výběru i z hlediska ekonomického. Jejich nabídka je velmi široká a jejich výběr by vždy měl záviset na specifikách stavby a typu interiéru, dále pak samozřejmě na požadavcích a finančních možnostech majitele bytu či domu. Vyšší pořizovací cenu moderního kotle většinou vynahradí pohodlí obsluhy, komfort provozu a nižší provozní náklady. To jsou ty důležité vlastnosti, které bychom při výběru měli sledovat - vedle co nejnižších pořizovacích nákladů, spolehlivosti a ekonomického provozu sledujme také, jaké má kotel nároky na údržbu, zda vykazuje nízké emise a je mu garantována dlouhá životnost.

   Plynové kotle se od sebe liší výkonem, způsobem instalace, účinností. Kotle mají odlišnou také konstrukci: podle ní se rozdělují na klasické, nízkoteplotní stacionární anebo závěsné, případně kondenzační. Plynové kotle slouží buď pouze k vytápění, nebo mohou být opatřeny průtokovým ohřevem TUV, případně se voda ohřívá v externím zásobníku.

   Pokud jde o palivo, v úvahu přicházejí všechna běžná paliva (podle provedení kotle je to zemní plyn, propan-butan nebo propan). Záleží vždy na jejich certifikaci. Plynové kotle umožňují plynulou regulaci výkonu; při jmenovitém výkonu konkrétního kotle například 20/24 kW si lze zvolit rozsah výkonu třeba od 40 % až do 100 %. Moderní plynové kotle disponují mnoha bezpečnostními prvky, jako jsou pojistné ventily, bezpečnostní čidla, spalinové senzory a tepelné pojistky. Ty - pokud dojde k jakékoli poruše v systému - zastaví přívod paliva a kotel odstaví z provozu. Kotle jsou vybaveny elektronickým zapalováním a mají elektronicky řízené čerpadlo.

Stacionární kotle, jak jejich název napovídá, stojí na zemi, většinou v kotelně. Tyto větší a výkonné litinové nízkoteplotní kotle se využívají pro vytápění rozlehlejších domů, větších objektů.

Závěsné plynové kotle jsou ve svém moderním pojetí prostorově úsporné - vynikají designem, elegantním kompaktním vzhledem a malými rozměry. Lehké kotle mohou být zavěšeny na stěně v podstatě kdekoliv, kde to technické řešení dovoluje - v hale, koupelně, prádelně, kuchyni, předsíni. Jsou vyhledávané pro svůj ekonomický provoz a pohotovou funkci Komfort, která zajišťuje rychlejší dodávku teplé vody.

   Vyrábějí se ve dvou variantách - s odvodem spalin do komína nebo s odvodem spalin obvodovou stěnou na fasádu (neboli kotel s odtahem turbo nemusí být napojen na komín).

Kondenzační plynové kotle představují ten nejmodernější způsob vytápění zemním plynem, když využívají energii vodní páry. To je velmi efektivní - kotle mohou vzhledem ke své specifické konstrukci dosáhnout až 107 - 108 % účinnosti, což je až o 15 % více než u klasických kotlů. Svému majiteli zároveň přinesou až o 30 % nižší náklady na vytápění. Tyto kotle se vyrábějí jako kompaktní stacionární i závěsné. Jejich vykazované emisní hodnoty se pohybují výrazně pod povolenými limity - provoz takového kotle bude pro nás nejen ekonomicky výhodný, ale jeho provozováním si také budeme počínat ekologicky.

   Naše firma se specializuje na dodávku a montáž plynových kotlů německé firmy VIESSMANN, která patří k nejvýznamnějším firmám v oboru.

V současné době Vám ve spolupráci s firmami RWE a Viessmann nabízíme:


Nabídka výhod pro nové zákazníky RWE

Rozhodování, jaký typ energie budete ve své domácnosti využívat, je vždy na Vás. Pokud se rozhodnete pro zemní plyn, získáte čistý zdroj energie, který přináší komfort vytápění a chodu domácností nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Jako nový zákazník RWE právě nyní můžete od firmy Viessmann získat:

prodlouženou záruku na 5 let a slevu 6 000 Kč na vybranou sestavu kondenzačních plynových kotlů Viessmann.

V případě Vašeho zájmu o slevový kupón vyplňte elektronický formulář nebo kontaktujte zákaznickou linku RWE – 840 11 33 55, která je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, vždy za cenu místního hovoru.


Nabídka výhod pro stávající zákazníky RWE

Jako stávající zákazník RWE právě nyní můžete od firmy Viessmann získat:

prodlouženou záruku na 5 let a slevu 6 000 Kč na vybranou sestavu kondenzačních plynových kotlů Viessmann.

V případě Vašeho zájmu o slevový kupón se přihlašte na webové stránky RWE Premium nebo kontaktujte zákaznickou linku RWE – 840 11 33 55, která je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, vždy za cenu místního hovoru.

Uvedený slevový kupón pak můžete uplatnit u jakéhokoliv partnera Viessmann ve Vaší blízkosti participujícím na společné akci s RWE.

Více informací na stránkach www.rwe.cz a www.setrimenerii.cz